POSTED 2/17/24
4) Grand Ledge 6 | ||||||||||||||||||
Game #4 10:15 GA | ||||||||||||||||||
Loser to G | ||||||||||||||||||
8) Bellevue 2 | 24-Feb | |||||||||||||||||
4th Bronze A | ||||||||||||||||||
Game #1 9:00 GA | 5) Fowlerville 9 | Game #11 3:15 GA | Lakewood Schools | |||||||||||||||
Loser to E | Loser to H | 2/24-2/25 | ||||||||||||||||
24-Feb | 24-Feb | GA=High School Gym | ||||||||||||||||
Game #6 11:30 GA | GB=HighSchool Aux Gym | |||||||||||||||||
9) L. Christian 4 | Loser to D | GC= Middle School Gym | ||||||||||||||||
24-Feb | Home team=top team on bracket | |||||||||||||||||
Please No Outside Coolers | ||||||||||||||||||
6) Fowlerville 10 | 1) Dansville 7 | Game #17 11:30 GC | ||||||||||||||||
25-Feb | ||||||||||||||||||
Game #2 9:00 GB | Loser to J | |||||||||||||||||
Loser to C | ||||||||||||||||||
24-Feb | Game #5 11:30 GB | |||||||||||||||||
Loser to B | ||||||||||||||||||
11) Okemos 12 | 24-Feb | |||||||||||||||||
10) Hastings 3 | ||||||||||||||||||
3) Ovid-Elsie 10 | Game #12 3:15 GB | |||||||||||||||||
Game #3 10:15 GB | Loser to I | Game #20 3:15 GC | ||||||||||||||||
Loser to A | 24-Feb | 25-Feb | ||||||||||||||||
24-Feb | Game #7 12:45 GB | |||||||||||||||||
Loser to F | ||||||||||||||||||
7) Lakewood 3 | 24-Feb | J | ||||||||||||||||
2) Potland 14 | H | |||||||||||||||||
A | Game #21 4:30 GC | |||||||||||||||||
Game #15 9:00 GC | 25-Feb | Champion | ||||||||||||||||
Game #9 2:00 GA | 25-Feb | Game #19 2:00 GA | if ness | |||||||||||||||
24-Feb | 25-Feb | |||||||||||||||||
B | Game #13 4:30 GA | |||||||||||||||||
24-Feb | ||||||||||||||||||
C | Game #18 12:45 GC | |||||||||||||||||
25-Feb | ||||||||||||||||||
Loser #20 if 1st loss | ||||||||||||||||||
Game #8 12:45 GA | ||||||||||||||||||
24-Feb | I | |||||||||||||||||
D | Game #16 10:15 GC | |||||||||||||||||
G | 25-Feb | |||||||||||||||||
E | Game #14 4:30 GB | |||||||||||||||||
24-Feb | ||||||||||||||||||
Game #10 2:00 GB | ||||||||||||||||||
24-Feb | ||||||||||||||||||
F | ||||||||||||||||||